Jesień w albumie

Hej wszystkim!

Tu Natalia. Za nami jest już chyba piękna jasna Jesień, nacieszyliśmy się ostatnimi słonecznymi dniami w tym roku i czekamy na zimowe święta. Dziś chcę zainspirować Was i pokazać jak można zrobić albumik, jeśli nagromadziło się Wam za dużo jesiennych zdjęć na telefonie (tak, jak to u mnie często bywa :P)


Czasami wydaje się, że fajne drobne momenty uwieczniamy na zdjęciach tylko dlatego, że to są po prostu piękne, ale wydaje nam się, że nie są one warte tego, żeby je wydrukować i wrzucić do albumu. A przecież nie na każdym zdjęciu musi być twarz, aby kadr wart był uwagi! 

To musi być bardzo przyjemnie, gdy po wielu latach mamy szansę odkryć stary album i zobaczyć coś pozornie nieznaczącego i miłego. Takich codziennych drobiazgów przenoszących nas do drogich sercu momentów i wspomnień. I o tym właśnie jest moja dzisiejsza inspiracja albumowa.

Do pracy wykorzystałam różne kolekcje kart, naklejki i chipboardy. Zrobiłam też parę shakerów z cekinami i kwiatowym miksem, który bardzo przypomina liście w barwach Jesieni.

jesien-w-albumie-1

jesien-w-albumie-2

jesien-w-albumie-3

jesien-w-albumie-4

jesien-w-albumie-5

jesien-w-albumie-6

jesien-w-albumie-7

jesien-w-albumie-8

jesien-w-albumie-9

jesien-w-albumie-10

jesien-w-albumie-11

jesien-w-albumie-12

jesien-w-albumie-13

jesien-w-albumie-14

jesien-w-albumie-15

jesien-w-albumie-16

jesien-w-albumie-17

jesien-w-albumie-18

jesien-w-albumie-19

jesien-w-albumie-20

jesien-w-albumie-21

jesien-w-albumie-22

jesien-w-albumie-23

jesien-w-albumie-24

jesien-w-albumie-25

jesien-w-albumie-26

jesien-w-albumie-27

Mam nadzieję, że zainspirowałam Was do wywołania zdjęć tych Waszych najmniejszych, pozornie nic nie znaczących drobiazgów i udowodniłam, że warto zamieszczać te piękne kadry w albumie! Niech za kilkanaście lat przeniosą Was w czasie!