Zimowe szaleństwo layoutowe
Witajcie, z tej strony Agnieszka Damska. To już mój ostatni post dla Family Portraits i chciałam się pożegnać troszkę innym wpisem niż zwykle. Pomyślałam, że dawno nie było żadnej inspiracji z wykorzystaniem  fantastycznych papierów 30x30 tej marki i tak powstały trzy layouty.
zimowe-szalenstwo-layout-1
W pierwszym, zimowym layoucie wykorzystałam papier z kolekcji WORKPLACE oraz karty z kolekcji - NORDIC i NAUGHTY OR NICE oraz wycięte pomarańczowe napisy z Kolekcji STARDUST.
zimowe-szalenstwo-layout-2
Tło scrapa pomazałam białą farbą, a po wyschnięciu pomaćkałam fioletową mgiełką, nakleiłam karty, zdjęcia i dodatki - czyli naklejki i chipboardy z zimowych kolekcji. Tytuł wycięłam z karty z kolekcji NAUGHTY OR NICE. Użyłam też stempli, a na koniec obowiązkowo chlapię mgiełkami - jakoś nie umiem się bez tego obejść.
zimowe-szalenstwo-layout-3
zimowe-szalenstwo-layout-4
zimowe-szalenstwo-layout-4

zimowe-szalenstwo-layout-5
Drugi layout też jest zimowy, ale dla odmiany na różowo. Zamysłem moim było, aby praca oddawała uchwyconą na zdjęciach dziecięcą radość z pierwszego śniegu, jest więc kolorowa i odrobinę szalona. Tu też użyłam kolekcji WORKPLACE, a technika wykonania pracy również jest podobna, czyli biały podkład, kolorowe mgiełki, stemple i chlapania.
zimowe-szalenstwo-layout-5
zimowe-szalenstwo-layout-6
Duży tytuł wycięłam z karty z kolekcji CONFETTI, dodatkami w pracy oprócz chipboardów są  kolorowe naklejki z kolekcji CUPID'S ARROW i WINTER ACCENTS.
zimowe-szalenstwo-layout-7
zimowe-szalenstwo-layout-8
zimowe-szalenstwo-layout-9
zimowe-szalenstwo-layout-10
Trzeci layout wykonany jest na papierze z kolekcji SPLASH. Papier sam w sobie jest już bardzo fajnie pochlapany i pomazany, ja dodałam jeszcze kilka psiknięć czarną mgiełką przez maskę i parę stempli. Pod zdjęciem są karty z kolekcji STARDUST, a na nich chipboardy i miks naklejek z kolekcji: CUPID'S ARROW, SAPHIRE, ZIMOWE CONFETTI oraz LOVE.
zimowe-szalenstwo-layout-11
zimowe-szalenstwo-layout-12
zimowe-szalenstwo-layout-13
zimowe-szalenstwo-layout-14
W moim ostatnim poście chciałabym Wam życzyć mnóstwa kreatywnej energii w Nowym Roku i podziękować za możliwość bycia tutaj, pracy ze zdolnymi dziewczynami i świetnymi produktami. To był wspaniały czas!

Agnieszka