Layout Dzień dobry, kocham cię oraz kartki z hastagiem - Karola Witczak

Słuchajcie! Mamy dziś niesamowicie utalentowaną Gościówę na blogu (NA PEWNO JĄ ZNACIE :D), więc czym prędzej oddajemy jej głos i prezentujemy kilka wspaniałych inspiracji, które przygotowała!

Witajcie, tu Karola Witczak.

Jeśli tak się złożyło, że nie znamy się - będzie mi bardzo miło pokazać kawałek siebie poprzez moje prace z wykorzystaniem produktów Family Portraits. Jeżeli jednak znamy się już trochę, myślę, że dziś nieco Was zadziwię :) Przyjęłam zaproszenie do gościnnych "występów" z produktami Family Portraits, ponieważ uwielbiam wyzwania i uwierzcie lub nie - mimo, iż nie prowadzę albumów typu pocket scrapbooking, to z całą pewnością wykorzystuję w swoich projektach produkty przeznaczone do tego typu dokumentowania wspomnień. Karty, naklejki i papiery z nowoczesnym wzornictwem nie są mi obce, ale... wydaje mi się, że wykorzystuję je w zupełnie inny sposób, niż to zwykle bywa. Absolutnie nie umniejszając żadnemu ze sposobów. Ja po prostu uwielbiam kiedy jest przestrzennie i dużo. Minimalizm nie dla mnie. Chcecie zerknąć? Zapraszam serdecznie i mam nadzieję, że uda mi się Was zainspirować odrobinę, bo wiecie - ja miałam niesamowitą frajdę tworząc z produktami Family Portraits.

LO-scrapbooking-inspiracja-Karola-Witczak-1

Layout "Dzień dobry, kocham cię"

Ostatnio (po długotrwałym zachłyśnięciu się tłami malowanymi akwarelą) wracam do pracy ze wzorzystym papierem w tle layoutów. Do mojego zdjęcia, dokumentującego moment, w którym zmuszona byłam założyć na nos okulary, dobrałam idealnie pasujący papier Workplace 01-02 i połączyłam go z delikatnym Splash 05-06. W kompozycji ułożyłam warstwy, posiłkując się różnymi kartami, min. z zestawu Vintage Summer. Nie mogłam się oprzeć i wycięłam prawie wszystkie kwiaty z kart z zestawu Artsy, aby stworzyć jeszcze więcej warstw i wrażenie gąszczu kwiatów - bardzo je lubię. Wykorzystałam tutaj też naklejki z zestawu Summer Trip, jedna z nich stała się moim tytułem. Ostatni akcent to maleńkie zielone naklejki Stars, założę się, że idealne do plannera - jak się okazuje - nie tylko. Świetnie się tu skomponowały i dodały odrobiny koloru wszędzie tam, gdzie była taka potrzeba.

LO-scrapbooking-inspiracja-Karola-Witczak-2 LO-scrapbooking-inspiracja-Karola-Witczak-memories LO-scrapbooking-inspiracja-Karola-Witczak-adventure LO-scrapbooking-inspiracja-Karola-Witczak-inspiracja-2 LO-scrapbooking-inspiracja-Karola-Witczak-naklejka-summer-trip

Kartki z hasztagiem

Jako tła moich kartek wykorzystałam karty 4 x 6 z zestawu Crisp - trochę jesienne, ale jednak uniwersalne. Wianki aż się prosiły o pozytywne przesłanie w środku, wybrałam więc czarne naklejki transparentne Summer Trip. Z zestawu kart 4 x 6 Artsy wycięłam kwiaty z liśćmi i gałązkami (uwielbiam akwarelowe akcenty!) i umieściłam je pomiędzy przestrzennymi, dekoracyjnymi kwiatami. Na jednej z kartek wykorzystałam także naklejki z zestawu Hygge - gałązki świetnie dopełniły kompozycji i dobrze zgrały się z wiankiem w tle. Podobnie jak w przypadku mojego layoutu, tutaj też dodałam kilka maleńkich naklejek Stars, jako ostatni akcent.   kartka-cardmaking-handmade-inspiracja-Karola-Witczak-smile kartka-cardmaking-handmade-inspiracja-Karola-Witczak-be-happy kartka-cardmaking-handmade-inspiracja-Karola-Witczak-be-happy-2 kartka-cardmaking-handmade-inspiracja-Karola-Witczak-smile-2 kartka-cardmaking-handmade-inspiracja-Karola-Witczak-smile-3

I jak? Podoba Wam się co Karola zmajstrowała? Koniecznie powiedzcie o tym w komentarzach! Buziole!