Album ślubny - karty własnej produkcji

Witajcie, tu znów Mira!

Jak pewnie zauważyliście w naszym sklepiku pojawiły się całkiem nowe naklejki (summer adventure i boho), które genialnie nadają się do dokumentowania wakacyjnych wspomnień! Nie mogłam się im oprzeć i wykorzystałam je do albumu z naszej podróży poślubnej. Dziś pokażę Wam kolejną porcję tych wspomnień, ale też chcę się z Wami podzielić moim ulubionym patentem na karty do albumu kieszonkowego! Zapraszam!

DIY-scrapbooking-project-life-album-kolorowe-naklejki Wielokrotnie już wspominałam, że nie wyobrażam sobie mojego albumu kieszonkowego bez tych kart, które są szczytem genialności ukrytym w swej prostocie! Absolutnie każda strona w moim albumie zawiera przynajmniej jedną taką kartę :) Biała bazówka. Milion możliwości do zastosowania - pod zdjęcie, pod journaling, pod stemplowanie, pod akwarele, pod rysunki, kaligrafię, pod techniki mieszane! A dla mnie przede wszystkim pod naklejki! Wielokrotnie już mówiłam jak bardzo kocham robić swoje własne karty do albumu - takie proste wypełniacze, któe delikatnie dekorują zdjęcia i stanowią dla nich najlepsze towarzystwo! A zatem dziś pokażę Wam kilka sposobów jak można połączyć te dwa proste składniki: białe karty oraz naklejki, aby wyczarować z nich cuda :) albo przynajmniej całkiem przyzwoite strony w albumie :D DIY-scrapbooking-project-life-album-kolorowe-naklejki-karty

Filozofia jaka mi zawsze przyświeca jest jedna: ma być prosto łatwo i przyjemnie!

Mała naklejka przyklejona na kartę może stanowić bazę pod zapiski - wystarczy nakleić naklejkę, opisać i gotowe! Można też w puste miejsce przykleić małe kwadratowe zdjęcie i w drugiej kolejności na wierzch dodać naklejkę! Albo mój najulubieńszy sposób: DIY-scrapbooking-project-life-album-kolorowe-naklejki-karty-1 Jedna naklejka (lub kilka) w sam środeczek karty i mamy tak zwany wypełniacz - czyli kartę ozdobną! DIY-scrapbooking-project-life-album-kolorowe-naklejki-karty-2 Można też przykleić całą maaaaasę naklejek - jedna obok drugiej i stworzyć z nich wzorek na karcie! DIY-scrapbooking-project-life-album-kolorowe-naklejki-karty-3 A poniżej prezentuję moje karciochy w akcji: DIY-scrapbooking-project-life-album-kolorowe-naklejki-karty-inspiracja Do pierwszej dodałam jeszcze słowo "uwielbiam!" z zestawu naklejek transparentnych "4 pory roku", i zrobiło się odrobinkę ciekawiej! DIY-scrapbooking-project-life-album-kolorowe-naklejki-karty-inspiracja-2 DIY-scrapbooking-project-life-album-kolorowe-naklejki-karty-inspiracja-3 DIY-scrapbooking-project-life-album-kolorowe-naklejki-karty-inspiracja-4 Poniżej również dodałam kilka wyrażeń, aby uzupełnić obrazki o kilka słów podsumowujących moją stronę: DIY-scrapbooking-project-life-album-kolorowe-naklejki-karty-inspiracja-5 DIY-scrapbooking-project-life-album-kolorowe-naklejki-karty-inspiracja-6No i na koniec - moja ulubienica w akcji - karta wypełniona od brzegu do brzegu naklejkami: DIY-scrapbooking-project-life-album-kolorowe-naklejki-karty-inspiracja-7 I co sądzicie o takim patencie? Też tak robicie w swoich albumach? A może macie totalnie inne pomysły na zagospodarowanie białaskowych karciochów? Dzielcie się, jeśli macie ochotę! Buziole!