Niech wszyscy będą obecni na zdjęciach!

Zasiądźcie wygodnie bo to co dziś tutaj napiszę jest NIEZWYKLE WAŻNE!

Albumy rodzinne

Najczęściej ich autorkami są Mamy. To one robią zdjęcia, zapisują najmniejsze szczegóły codzienności i tworzą ich kolejne strony. I to właśnie ich najczęściej tam brakuje. Skoro stoją po drugiej stronie obiektywu - ciężko trafić na zdjęcie, prawda? Jak to z Wami jest Mamusie? A ja mówię stanowcze NIE! I obiecuję poprawę! I Was też do tego zachęcam. W naszych albumach musimy się pojawiać - bo przecież jesteśmy pełnoprawnymi członkami naszej rodziny! I to do nas należy aby się o to postarać - nikt nie zrobi tego za nas (choć może łudzimy się, że mąż zacznie wreszcie robić nam te foty :P).

project-life-scrapbooking-album-zdjecie_2

Więc informuję co następuje:

  1. Wyciągamy statyw i UŻYWAMY GO regularnie

  2. Robimy więcej selfików

  3. PROSIMY mężów/dzieci/sąsiadów/znajomych/obcych ludzi o wspólne zdjęcia rodzinne

  4. Cykamy fotki do lustra!

  5. Drukujemy zdjęcia - nawet jeśli twierdzimy, że nie wyszłyśmy na nich dobrze!

Babeczki! Bez Was ten album jest pusty. Nawet jeśli jest to album o Waszych dzieciach - powinnyście się tam pojawiać. W końcu kto spędza z tym dziecięciem najwięcej czasu? Zadbajcie o to proszę. Ja też biorę się w tej kwestii za siebie! No. A teraz inspiracja. Dzięki uprzejmości Kingi znalazłam się na zdjęciach. Zadanie było proste: poprosić odpowiednią osobę, w odpowiednim momencie o kilka fotek. Sukces. Nic trudnego!

project-life-scrapbooking-mira-jurecka-scrapbooking-craft-party-poznan-3 I te właśnie te fotki skłoniły mnie do przemyśleń (myśli te już wielokrotnie wcześniej chodziły mi po głowie), że zdecydowanie częściej powinnam się pojawiać w albumie. No i jestem! Voila! Ale nie spoczywam na laurach i Was też o to proszę :)

project-life-scrapbooking-mira-jurecka-scrapbooking-craft-party-poznan project-life-scrapbooking-mira-jurecka-scrapbooking-craft-party-poznan-1 project-life-scrapbooking-mira-jurecka-scrapbooking-craft-party-pozna-2 No to do następnego. Buziole!