Tagi do prezentów
Witajcie!
Z tej strony Agnieszka Damska. Święta zbliżają się wielkimi krokami, zostało nam jeszcze tylko kilka dni na wszelkie przygotowania, dekorowanie domu i oczywiście pakowanie prezentów.
Dziś chcę Wam pokazać mój pomysł na szybkie i urocze bileciki do świątecznych podarunków. 
Do ich wykonania użyłam dużych kart z dwóch kolekcji - tej najnowszej CONFETTI oraz świątecznej - MERRY & OH SO BRIGHT. Ozdobami są kolorowe naklejki i tekturki z kolekcji WESOŁYCH ŚWIĄT, pojawiają się tu też złote transparentne paski - TAPE. 

Moje tagi są nieco mniejsze niż wielkość karty, którą przycięłam do rozmiaru 8x12 cm, co po złożeniu na pół dało mi bilet o wielkości 6x8 cm.

Bilety są dość proste w wykonaniu i co najważniejsze szybkie, zrobiłam je wszystkie według podobnego wzoru - karta, kawałek taśmy, jakaś wycinanka i te urocze, świąteczne naklejeczki, jedna tekturowa i jedna zwykła.

A tak tagi prezentują się na świątecznych upominkach. W tym roku podczas pakowania prezentów stawiam na prostotę, użyłam zwykłego papieru pakowego, kolorowej rafii i oczywiście własnoręcznie robionych biletów.

Według podobnego wzoru zrobiłam jeszcze dwie małe kartki. Kartki przeznaczone są dla młodzieży i mają w środku specjalną kieszonkę na pieniężny dodatek do prezentu. 

To wszystko na dziś, lecę dalej pakować prezenty :) 

Wesołych Świąt kochani!