Mini albumu na bazie kart Confetti

Witajcie!

Z tej strony Agnieszka Damska i dziś zapraszam Was do obejrzenia mojego nowego mini albumu na bazie kart w formacie 3/4 z kolekcji CONFFETTI.

Do wykonania okładki użyłam białej, sztywnej tekturki z opakowania po jakimś kosmetyku, na którą nakleiłam kartę, a na nią z kolei kilka ozdób. Na drugą stronę okładki również nakleiłam kartę.

002.JPG

003.JPG
004.JPG
Albumik ten powstał w wyniku spotkania z pewnym przeuroczym chłopczykiem, zostaliśmy na chwilę sami w domu i w trakcie zabawy zrobiliśmy sobie kilka fajnych zdjęć. 
005.JPG
Kolejne strony albumu to po prostu pojedyncze karty z kolekcji Confetti, na które naklejam zdjęcia oraz naklejki. Tekturowe, dziecięce chipboardy BABY BOY oczywiście grają tu główną rolę, ale nie tylko one. Aby dodać troszkę wyrazistości użyłam tu również czarnych, transparentnych naklejek z arkusza DOODLES #2. 
006.JPG
007.JPG
008.JPG

Zdjęcia do tego mini albumu wydrukowałam na domowej drukarce. W dedykowanym do mojej drukarki programie mam opcję ręcznego ustawiania formatu zdjęć. Wydrukowałam je w rozmiarze 7x7 cm kwadratowe i prostokątne o wielkości 5,8x7 cm oraz 6,5x9 cm, umieszczając po dwa na papierze 10x15 cm. 

009.JPG
010.JPG
011.JPG
012.JPG
013.JPG

Ten mały albumik był całkiem prosty i szybki w wykonaniu, a sprawił mi naprawdę wiele radości. Kolorowe i radosne karty i chipboardy Family Portraits świetnie się tu sprawdziły - uwielbiam takie maluszki.

Miłego scrapowania!