Króliczki, jaja i kwitnące magnolie, czyli wielkanocne strony z naszego albumu

Zgodzicie się, że Wielkanoc jest tak wdzięcznym tematem do albumu, jak Boże Narodzenie? Jest tyle świetnych tradycji wokół tego święta, czemu więc nie tworzymy Wielkanocnych albumów tak samo jak Grudniowników? Nie rozumiem...

Jest już cieplutko, wiosna budzi się do życia, pąki na drzewach, jak dobrze święta wypadną - magnolie w pełni zakwitu. Zajączki, malowanie jajek, święcenie, koszyczki, wysyłanie kartek z życzeniami, quality time jak się patrzy! Wnioskuję o więcej scrapbookigowych prac w temacie Wielkanocy!


 
U nas w albumie te święta zawsze mają swoją mocną reprezentację zdjęciową! W zeszłym roku pokazywałam Wam swoją inspirację na blogu, więc i w tym roku nie mogło podobnej zabraknąć!

Moje ulubione zdjęcia dotyczą zazwyczaj zamieszania wokół pisanek. Mamy z Olą ubaw po pachy i już nie mogę się doczekać jak dołączy do naszej zabawy Antoś. W tym roku pisanki były proste, ale bardzo interaktywne. Zasłużyły na całą stronę w albumie!


 
Oprócz tego znalazła się tam też nasza mini sesja, którą zrobiliśmy sobie pod Kościołem, czekając na święcenie jajek. Piękna słoneczna aura, kwitnące magnolie, my odświętnie ubrani. Sytuacja aż się prosiła o zdjęcia! No to bach. Są w albumie.

Wszystko okraszone oczywiście nowościami z kolekcji Stardust - dzięki tym dodatkom zrobiło się bardzo kolorowo i energetycznie w naszym albumie! Aż miło patrzeć!

A jak am u Was? Dużo Wielkanocnych stron w albumach, czy raczej standardowo?