Pierwsze starcie z kolekcją Stardust

Hej! Pora pokazać Wam pierwsze strony, które powstały z kolekcji Stardust! ♥ Kolekcja ma wszystko to, co uwielbiam - małe naklejki, duuużo bieli, żółtego, szarości i różowego. Zakochacie się w tych wzorach, obiecuję! ;)

Baardzo dobrze pracuje mi się z tą kolekcją, więc z marszu zrobiłam aż cztery strony. Zauważyłam, że bardzo fajnie kolekcja ta gra z podstawowymi kartami Grid, dlatego możecie je gdzieniegdzie wypatrzyć ;) 

Pierwsza strona to zdjęcia z jednego dnia - Chrztu synka naszych przyjaciół. Ja raczej stronię od czarnych dodatków na stronach, ale tytułowa naklejka "to był dobry dzień" wpasowała mi się idealnie.
Nie mamy jeszcze zdjęć od fotografa, więc użyłam tych "roboczych" z naszych telefonów, które niestety nie są idealne - kojarzycie butelki z napojami wchodzące w kadr i inne przeszkadzajki? Ja zawsze staram się zakryć je naklejkami i etykietami - tak jak poniżej:
Kolejna strona poświęcona jest naszym marzeniom o własnym kącie :D no przyznajcie, że te domki i gwiazdki to strzał w dziesiątkę!
Kolejne dwie strony to tegoroczne Święta Wielkanocne. I tu znów wpasowała się czarna naklejka z napisem "nie zawsze jest różowo".. Mieliśmy w domu niezły szpital a ja przez trzy dni z rzędu odwiedzałam SOR. 
Nie ma więc ładnych zdjęć świeżych kwiatów, bukszpanu i pisanek, a w zamian mam mało ciekawe zdjęcie krzyżówek, które uzupełniałam z nudów na poczekalni ;) takie mało interesujące, zbyt kolorowe lub ciemne zdjęcia zawsze zmieniam na czarno-białe, żeby nie raziły bardzo swoją przeciętnością ;)
A na koniec trochę lepsza końcówka szpitalnego tygodnia - paczucha z nowościami ♥ i wizyta w kinie! Głównymi ozdobnikami są tutaj naklejki i chipboardy z nowej kolekcji. 
Poniżej znów średnie zdjęcie z kina - na pewno kojarzycie jak sztuczne i ciemne jest tam światło. Oczywiście tak przejmowałam się filmem, że jest to jedyne zdjęcie z całodziennego wypadu i znów wylądowało w czerni i bieli ;)
Kolekcja Stardust jest jak widać tak uniwersalna, że bez problemu można stworzyć z nią strony marzycielskie, wakacyjne (na pewno zainspiruje Was do oglądania gwiazd pod gołym niebem - ja już mam takie plany!) a także bardzo codzienne i nie tylko z optymistycznymi akcentami.
Czekamy na Wasze prace z jej udziałem!
Buziaki!
Justyna