Insta Album + garść pomysłów na jego urozmaicenie

Dzieci, zwierzęta i cudowne wspomnienia zamknięte w uroczym albumie w formacie 10 cm x 10 cm. Dziś zapraszamy Was do obejrzenia wspaniałego insta albumu Agnieszki, która prezentuje go nie tylko na zdjęciach, ale też w formie filmiku. Zobaczcie też sposoby Agnieszki na urozmaicenie takiego maleńkiego scrapbookingowego cuda.

Witajcie! Z tej strony Agnieszka Damska. Dziś chcę się z Wami podzielić moim świeżo zrobionym insta albumikiem.

instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-1

Był taki czas w życiu naszej rodzinki, że oprócz psa i dwóch kotów mieszkały z nami dwie urocze szczurzyczki. Są to niezwykle mądre i sympatyczne zwierzątka, do tego mało kłopotliwe, a jedynym ich "minusem" jest ich zbyt krótkie życie. Te dwie panienki były z nami jedynie dwa lata, ale rozpacz po ich odejściu była tak ogromna, że chwilę później zamieszkały z nami kolejne dwie :)

Mamy związanych z nimi mnóstwo dobrych wspomnień, dzieciaki uwielbiały się z nimi bawić i nosić na ramionach, zabieraliśmy je czasem na spacer czy działkę, jednak one najlepiej czuły się w znanym sobie otoczeniu. Oprócz tych cudownych wspomnień, na moich przepastnych dyskach, znalazło się parę fajnych zdjęć. Zrobiłam więc szczurzy albumik, aby je jeszcze lepiej i dłużej pamiętać.

instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-2

Do oprawy tych wspomnień wybrałam najmniejszy z dostępnych albumów z koszulkami czyli   ALBUM INSTA 4X4 / LIGHT BLUE.

Do albumu dodałam oczywiście koszulki, te w rozmiarze 4x4 ZESTAW 10 KOSZULEK OCHRONNYCH 4x4 INSTA oraz te większe ZESTAW 10 KOSZULEK OCHRONNYCH 6x8, z których wycięłam nożyczkami pasujący rozmiar, przez co otrzymałam koszulki dzielone.

instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-3 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-4 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-5 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-6 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-7

Jeśli w opcji wycinania koszulek, podobnie jak mnie, martwi Was fakt marnowania się ich części, to mam pomysł na wykorzystanie tych resztek.

Przy pomocy urządzenia Fuse Tool  zrobiłam z nich mniejsze od koszulek przekładki. Do środka powkładałam malutkie drewniane ozdoby, cekiny czy wycięte słówka, ich brzegi złączyłam, a dziurki wycięłam dziurkaczem, spójrzcie jak wyszło:

instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-8 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-9 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-dzieckowalbumie-1 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-dzieckowalbumie-2

W albumie wykorzystałam też Photo Overlays,  z których po dopasowaniu ich do insta rozmiaru zrobiłam fajne przekładki.

Na część z nich ponaklejałam różne ozdoby - naklejki, zarówno te transparentne jak i kolorowe. Przekładki wyglądają fantastycznie, to prosty sposób na wzbogacenie i urozmaicenie albumu.

instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-dzieckowalbumie-3 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-dzieckowalbumie-4 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-dzieckowalbumie-5 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-dzieckowalbumie-7 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-dzieckowalbumie-8

Jako przekładek użyłam również kart w rozmiarze 3x4:

instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-dzieckowalbumie-9 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-dzieckowalbumie-10 W albumie wykorzystałam w większości kolorowe fotografie, kilka zdjęć jednak przerobiłam na czarno-białe. Jedno z tych zdjęć wydrukowałam w rozmiarze dużej koszulki, po czym pocięłam je i umieściłam w koszulce dzielonej, co fajnie urozmaiciło album. instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-dzieckowalbumie-11 instagram-instaalbum-album-inspiracja-minialbum-mini-album-scrapbooking-pocketscrapbooking-pocket-scrapbooking-dzieckowalbumie-12

Nie mam już sumienia wklejać tu większej ilości zdjęć, ale dla wytrwałych i ciekawych, jak album wygląda w całości przygotowałam filmik. Zapraszam!

  Mam nadzieję, że album przypadł Wam do gustu :) Do zobaczenia! Agnieszka